Login

Na adrese 666 Park Avenue vám splní všechny vaše touhy. Ale jste ochotní za to zaplatit jakoukoliv cenu?

Napsal Araziel. Posted in web

Chcete být úspěšným spisovatelem, fotografem nebo dramatikem? Chcete hrát první housle ve filharmonii? Nebo jen toužíte po sousedce odnaproti? V komplexu The Drake, který vlastní Gavin Doran se vám všechny vaše touhy mohou splnit.

Jane van Veenová a Henry Martin přijímají místa správců ve strobylém komplexu The Drake a brzy zjišťují, že se nejedná jen o tak obyčejný dům. Brzy se sbližují s jeho majitelem Gavinem Doranem a jeho ženou Olivií, kteří po náhlém odchodu předchozího správce, který se odstěhoval někam, kde je tepleji, hledají novou krev.

Idylka ovšem netrvá dlouho a podivné chování výtahů a možná až moc živé noční můry, které zažívá Jane, vrhají na jejich nový domov podivné světlo. Naštěstí všichni víme, že láska vždy vše překoná a je mocnější než samotný Bůh. Ale je mocnější než Ďábel?

To se dozvíte při sledování seriálu 666 Park Avenue, který se zabývá otázkou, kterou si většina z nás jistě již někdy položila: Opravdu jsem schopný zaplatit za splnění své touhy cokoliv? A jsem za to ochotný zaplatit všechno?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

transfered

toplist