Login

Titulky k The Frankenstein Chronicles 1x04!

Napsal GaRaN_. Posted in web

Flora se vrací za Johnem, který ji využívá jako návnadu na potencionální vrahy. Novinář Boz je odhodlaný dostat svůj příběh za každou cenu. A vypadá to, že Frankensteinův příběh není jen obyčejná fikce, ale že je založen na autorčině minulosti...

Titulky pro vás přeložil GaRaN_, vaše poděkování mě potěší. Sedí na verzi TLA a stahovat můžete v sekci TITULKY. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Blacklist 3x15 dokončeny!

Napsal jeriska03. Posted in web

Uběhl týden a máme pro vás titulky k dalšímu dílu. Tentokrát budeme řešit případ "umělce", který své objekty zájmu zabíjí. A jak to asi dopadne s Tomem?

Titulky pro vás připravil tandem jeriska03 a lukascoolarik. Sedí na verzi FLEET, ostatní přečasy také budou. Stahovat je můžete ZDE nebo v pravém boxu. Hezky se bavte.

 

Titulky k Major Crimes 4x19!

Napsal Silcasiles. Posted in web

Čtvrtá řada po pauze konečně pokračuje a v 19. epizodě je řešen případ mladé ženy s dítětem, kteří jsou zastřelení při jízdě přes území gangů. Díky použité zbrani je případ spojen s nevyřešenými vraždami z doby před dvanácti lety. Jaká špína se při vyšetřování provalí, to se nejspíš dozvíme v posledních pěti epizodách této řady. U první části přeji dobrou zábavu :-).

Titulky přeložila Silcasiles, sedí na verzi LOL. Ke stažení je najdete v sekci TITULKY.

Titulky k Suits 5x14 - Self Defense!

Napsal Clear. Posted in web

Titulky na novou epizodu pro vás jako obvykle přeložili Clear, HonZajs000 a Karppi, korekci provedla Clear. Sedí na verze KILLERS a WEB-DL a stahovat je můžete v sekci TITULKY

Mike se u soudu chce zastupovat sám, a tak Harvey vymyslí cviční soud ve firmě, aby mu dokázal, že ho bude zastupovat lépe. Harold se Mikeovi nabídne, že řekne, že si ho z Harvardu pamatuje, ale Mike o to požádá Jimmyho. Anita Gibbsová dotírá na Louise kvůli tomu, že koupil Sheile letenku do Argentiny a tím jí zabránil svědčit. To poslouží jako záminka k tomu, aby soud začal už následující den. Jako první svědek je předvolán Mikeův přítel z mládí Trevor...

Pěkně se bavte. Nezapomeňte poděkovat, víte, že je to to jediné, co při překládání máme...

Titulky ke Colony 1x06 - Yoknapatawpha!

Napsal zuzana.mrak. Posted in web

Na konci minulého dílu se schylovalo k útoku na kolonu, ve které se Snyderem jede i Will. Jak to dopadne, se dozvíte v dnešním díle. A také se dozvíme něco málo o hostitelích a jejich příjezdu.

Titulky pro vás přeložili BigMarwin, Dracaryszuzana.mrak, korekci provedla zuzana.mrak. Sedí na verzi KILLERS a stahovat můžete v sekci TITULKY. Pěkně se bavte. :-)

transfered

toplist