Login

Komediální drama o mafiánovi z norského Lillehammeru

Napsal Clear. Posted in web

Seriál Lilyhammer je loňská novinka internetové stanice Netflix. První série, která již byla odvysílána, má celkem 8 dílů. Druhá série odstartovala 23. října 2013. Jedná se o drama s kriminálními a komediálními prvky.

Newyorský mafián Frank Tagliano se po tom, co vypovídal u soudu, dostává do programu na ochranu svědků. Požádá FBI o přestěhování do norského Lillehammeru, který mu učaroval již v roce 1994, kdy se zde konaly zimní olympijské hry. Přejímá novou identitu jako Giovanni Henriksen a brzy se spřátelí s učitelkou Sigrid a s jejím synem Jonasem, se kterými se potkal již na cestě vlakem. Ačkoliv do Norska přijel, aby začal od začátku, neustále sklouzává k používání svých starých metod - násilí, uplácení nebo vydírání, které mu nakonec zajistí otevření vlastního baru Flamingo. Jak se začleňuje do lillehammerského kriminálního podsvětí, rychle vzbudí podezření místní policie, především Laily Hovlandové, která je shodou náhod i jeho sousedkou.

Komentáře   

 
Clear
0 #3 Clear 2014-05-12 09:55
Cituji lemur71:
Zdravím,

je nějaká šance na dopřeložení zbytku S02?

Díky moc!

Ahoj, ano seriál hodláme překládat dál, jak už odvysílanou druhou, tak i chystanou třetí sérii. Jen co bude trochu víc času. :-)

Clear
Citovat
 
 
lemur71
0 #2 lemur71 2014-05-05 10:04
Zdravím,

je nějaká šance na dopřeložení zbytku S02?

Díky moc!
Citovat
 
 
Ajvngou
0 #1 Ajvngou 2013-08-29 19:50
Sopranos mají spin-off? :) Mrknu na to!
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

transfered

toplist