Login

Longmire

Napsal Russell. Posted in web

LONGMIRE

je nový seriál kabelové televize A&E, natočený podle novel Craiga Johnsona Tajemství Walta Longmirea. První série by měla mít 10 epizod a s šerifem Longmirem se budeme vídat pravidelně každou neděli (u nás v pondělí) od 3. června.

Walt Longmire před necelým rokem ovdověl. Snaží se dát psychicky dohromady a svou bolest maskuje drsným výrazem a suchým humorem. Od smrti své manželky se snaží nějak přežívat už kvůli své dceři Cady. Longmire ví že musí svůj život od základu změnit. Velkou pomoc a oporu získá v novém zastupci šerifa, dívce Vic, která jejich práci nejen oživí, ale podporuje ho i v kampani za jeho znovuzvolení do funkce. Na funkci šerifa se rozhodne kandidovat i mladý, ambicozní zástupce Branch. Walt se cítí zrazený, ale také zůstává neochvějně věrný místní komunitě. Podporu a radu hledá Longmire často u svého blízkého přítele, Henryho Stojícího Medvěda.

V hlavní roli uvidíme australského herce Roberta Taylora, kterého jste mohli zahlédnout na příklad v kultovním Matrixu, ale také v australských seriálech Stingers nebo MDA. Zástupkyni šerifa Vic si zahraje Katee Sackhoff, což určitě potěší všechny fanoušky Battlestar Galacticy. Henryho Stojícího Medvěda ztvární Lou Diamond Phillips, kterého rozhodně není třeba představovat. Kdo sledoval seriál Smallville, určitě hned pozná krásnou Cassidy Freeman, která si zahraje Longmireovu dceru Cady a známou tvář zahlédnou i fanoušci seriálu Damages, až se na scéně objeví mladý zástupce Branch, kterého ztvární Bailey Chase.

transfered

toplist