Login

O neXtWeek.cz

Pokud se jen trochu pohybujete ve světě seriálů a hlavně titulků, naše nicky vám zřejmě budou alespoň trošku povědomé. Ke komunitě překladatelů patříme už několik let a jestli sledujete své oblíbené "seroše" s titulky, je docela pravděpodobné, že jste na naše výtvory už někdy narazili.

Zakládáme si především na kvalitě a někteří z vás jste si nás oblíbili natolik, že jsme se díky vašim hlasům mnohokrát umístili v žebříčcích nejlépe hodnocených a nejstahovanějších překladatelů měsíce na serveru Titulky.com.

Kdo všechno pro vás tedy bude připravovat titulky na stránkách neXtWeek.cz?

Veškeré překlady zaštítí svým jménem ti nejzkušenější z nás: Araziel, Clear, Miki226 a Russell. Nikdo z nás ale nepřekládá jen sám. Máme kolem sebe další nadšence jako jsme my, kteří nám ochotně pomáhají, abyste na titulky nemuseli čekat příliš dlouho. Proto vám chceme představit i ty, kteří s námi spolupracují. A není jich zrovna málo.

Beddny, Bladesip, DENERICK, Equino_X2, Harfist, Chikitka, Jacquesssan, Jarve, Jolinar, Karppi, slanecek, Timon111, Trakat.


Pokud byste se k nám chtěli přidat, rozhodně budeme rádi, takže se nebojte ozvat. Každá ruka se hodí :-)

Kdyby se našel někdo, kdo o nás opravdu ještě neslyšel (což se může samozřejmě stát), máme tu pro vás přehled seriálů, na kterých jsme pracovali nebo ještě pracujeme.

Alcatraz, Awake, Falling Skies, Fringe, Homeland, Person of Interest, Terra Nova, The Big Bang Theory, The Event, V, The Killing, True Blood, Weeds, Lost, Justified, Longmire, Human Target, The Cape, The Glades, The Bridge, Bedlam, Breakout Kings, Chaos, Chase, Rizzoli and Isles, Strike Back, Suits, Continuum, Touch, The Good Guys, Unforgettable, Warehouse13, NCIS: Los Angeles, Outcasts.

Tento web byl spuštěn v září 2012.

transfered

toplist